750 Gr Alüminyum Kase
Stokta yok
📦 Ambalaj Özellikleri
| 📌 Özellik | 📄 Detay |
|---|---|
| 🧰 Malzeme | Alüminyum |
| 📦 Paket İçi Adet | 100 Adet |
| 📦 Koli İçi Adet | 1000 Adet / 2000 Adet |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Alüminyum Kap1000 gr
Stokta yok
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
2500 Gr Alüminyum Kap – Geniş Hacimli, Fırın Dayanımlı Tek Kullanımlık
Stokta yok
📦 Ürün Ambalaj Özellikleri Tablosu
| 📌 Özellik | 📄 Detay |
|---|---|
| 🧰 Malzeme | Alüminyum |
| 📐 Ebatlar | 31,5 x 21,5 cm (dıştan dışa) |
| 📐 İç Ölçüler | 29,5 x 19,5 cm |
| 📏 Derinlik | 4,3 cm |
| ⚖️ Hacim | 2500 gr |
| 🔥 Isı Dayanımı | +350°C’ye kadar |
| 📦 Paket İçi Adet | 50 Adet |
| 📦 Koli İçi Adet | 100/ 500 Adet (seçenekli) |
| ♻️ Kullanım | Tek kullanımlık |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
