3 sonucun tümü gösteriliyor
Metalize Bantlı Hediye Poşeti 10×12 cm (100’lü Paket)
Stokta yok
30,00₺ – 2.750,00₺Fiyat aralığı: 30,00₺ - 2.750,00₺ KDV Hariç
🔴 Desen ve renkler farklılık gösterebilir.
Ürün Özellikleri
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Ürün Adı | Metalize Bantlı Hediye Poşeti |
| Ebat | 10×12 cm |
| Ambalaj | 100’lü Paket |
| Malzeme | Metalize Plastik Film |
| Renk | Karışık |
| Kapama Şekli | Yapışkan Bantlı |
| Kullanım Alanı | Takı, kozmetik, butik ürünleri |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Metalize Bantlı Hediye Poşeti 35×45 cm (100’lü Paket)
Stokta yok
180,00₺ – 8.700,00₺Fiyat aralığı: 180,00₺ - 8.700,00₺ KDV Hariç
🔴 Desen ve renkler farklılık gösterebilir.
📊 Ürün Özellikleri
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Ürün Adı | Metalize Bantlı Hediye Poşeti |
| Ebat | 35×45 cm |
| Malzeme | Metalize Plastik Film |
| Ambalaj | 100’lü Paket |
| Renk | Parlak karışık renkler |
| Kapama | Yapışkan Bantlı |
| Kullanım Alanı | Kazak, pantolon, tekstil ürünleri |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Metalize Bantlı Hediye Poşeti 50×70 cm (100’lü Paket)
Stokta yok
410,00₺ – 8.000,00₺Fiyat aralığı: 410,00₺ - 8.000,00₺ KDV Hariç
🔴 Desen ve renkler farklılık gösterebilir.
📊 Ürün Özellikleri
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Ürün Adı | Metalize Bantlı Hediye Poşeti |
| Ebat | 50×70 cm |
| Malzeme | Kalın Metalize Plastik Film |
| Ambalaj | 100’lü Paket |
| Renk | Parlak karışık renkler |
| Kapama | Yapışkan Bantlı |
| Kullanım Alanı | Yorgan, battaniye, tekstil ve büyük hediyeler |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
